Jdi na obsah Jdi na menu
 


 ÚSPĚCHY 

... je sice trochu vtipné prezentovat naše závody a zkoušky jako nějaké super úspěchy, ale třeba se jednou opravdu dohrabeme k nějakým obřím výsledkům, tak tu na ně můžeme společně čekat  . Zatím se musíte spokojit s tímhle...

Obrazek

ZKOUŠKY:

THEA: ZZO, ZOP, ZPU1, ZZZ, FPr1, FPr2, FPr3, MA1,OB-Z, OB1, MA2

BERTA: ZZO, ZOP, ZPU1, ZZZ, FPr1, BH, FPr2, FPr3, MA1, RH-E, OB-Z, MA2, ZPS1, OB1 , ZMMPOB2, ZMP1

 

ZÁVODY:

2009
 

 

 

 
Místo
 
Kategorie
 
Pes
 
Výsledek
 
Masečín 7.2.
 
MA2
 
Berta
 
2.místo
 
Semanín 21.3.
ZVV1 (P)
 
Thea
 
8.místo
 

 
ZVV1 (P) Berta
 
2.místo
 
Česká Třebová 6.6.
 
OB1
 
Thea
 
4.místo
 

 
OB1
 
Berta
 
2.místo
 
Česká Třebová 29.8.
OB1
 
Berta
 
2.místo
 
Fitmin Cup 30.8.
 
jumping
 
Thea
 
3.místo
 

 
MA2
 
Thea
 
2.místo
 
Lukovský pohár 5.9.
 
stopa
 
Berta
 
3.místo
 
Speciál Javorka 19.9.
 
stopa
 
Berta
 
1.místo
 

 
poslušnost
 
Thea
 
2.místo
 
Třebovská stopa 3.10.
 
ZVV1
 
Berta
 
2.místo
 

 
ZVV1
 
Thea
 
5.místo
 
2008      
Místo Kategorie Pes Výsledek
Masečín 1.3. MA1 Berta 1.místo
  MA1 Berta 5.místo
Praha Kyje 29.3. MA1 Berta 5.místo
Pohár Glaser 26.4. ZVV1 (P) Thea 4.místo
  ZVV1 (P) Berta 3.místo
Rychnovský Rarášek 3.5. MA1 Thea 8.místo
  Jumping Thea DIS
  Agility Thea 8.místo
  MA1 Berta 7.místo
Májová cena 8.5. MA1 Berta 4.místo
  Jumping Berta 3.místo
  Agility Berta 2.místo
Jahodový pohár Kladno 24.-25.5. Agility Berta  
Velká jarní cena Praha Kyje 31.5. Agility Berta  
Memoriál J.Křiklavy 7.6. ZVV1 (P) Thea 2.místo
  ZVV1 (P) Berta 1.místo
Slemeno 14.6. MA1 Thea 2.místo
  MA1 Berta 4.místo
Dvůr Králové 21.-22.6. MA1 Berta 3.místo
  MA1 Thea 4.místo
Opatovice n/L. 9.-10.8.2008 MA1 Thea 2x2.místo
  MA1 Berta 1.místo
  Agility Berta 2x4.místo
Česká Třebová 30.8.2008 OB-Z Thea 6.místo
  OB-Z Berta 1.místo
Sárovecký Fin Cup 13.9.2008 MA+MJ Thea 5.místo
  MA+MJ Berta 1.místo
Speciál Javorka 20.9.2008 ZVV1 (P+SC) Thea 5.místo
  ZVV1 (P+SC) Berta 1.místo
Masečín 11.10. MA2 Berta 2.místo
  MA2 Berta 1.místo
MR Obedience 16.11. Praha
 
OB-Z
 
Berta
 
2.místo
 
2007      
Místo Kategorie Pes Výsledek
Nymburk 31.1.* agility-začátečníci Berta DIS
Ústí n/Orlicí 28.4. ZZO (P) Thea 2.místo
  ZZO (P) Berta 1.místo
Česká Třebová Javorka 12.5. BH (P) Berta 2.místo
  ZVV1 (P) Thea 1.místo
Praha Velká Chuchle 13.5.* agility-začátečníci Berta 1.místo
Luková 1.9. BH (P) Thea 4.místo
  BH (P) Berta 1.místo
Vysoké Mýto 2.9.* agility Thea DIS
  agility Berta 2.místo
  jumping Thea 5.místo
  jumping Berta DIS
Česká Třebová Podhorka 8.9.* agility-začátečníci Thea 2.místo
  agility-začátečníci Berta 1.místo
  jumping-začátečníci Thea 3.místo
  jumping-začátečníci Berta  
Česká Třebová Javorka 15.9. ZVV1 (P+SC) Thea 2.místo
  ZVV1 (P+SC) Berta 1.místo
Praha Kyje 28.9. MA1 Berta DIS
  MJ1 Berta 5.místo
Česká Třebová Podhorka 6.10. ZM (P+S) Thea 6.místo
  ZM (P+S) Berta 1.místo
Praha - Kyje 28.10. MA1 Berta 1.místo
  MJ1 Berta 5.místo
Moravská Třebová 10.11. ZZO Thea 14.místo
  ZZO Berta 2.místo
Žamberk 8.12. ZZO Berta 1.místo
2006      
Místo Kategorie Pes Výsledek
Ústí n/Orlicí 29.4. ZZO Thea 2.místo
  ZZO Berta 4.místo
Přelouč 7.5. ZOP Berta  
Česká Třebová Javorka 20.5. ZVV1 (P) Thea 2.místo
  ZZO Berta 3.místo
Luková 2.9. ZZO Thea 2.místo
  ZZO Berta 5.místo
Česká Třebová Javorka 16.9. ZVV1 (P+SC) Thea 2.místo
  ZVV1 (P+SC) Berta 1.místo
Chlumec n/Cidlinou 30.9. ZZO (P+SC) Thea 4.místo
  ZZO (P+SC) Berta 1.místo
Česká Třebová Podhorka 7.10. ZM (P+S) Thea 5.místo
  ZM (P+S) Berta 11.místo
Žamberk 9.12. ZZO Thea 2.místo
  ZZO Berta 3.místo
2005      
Místo Kategorie Pes Výsledek
Přelouč 8.5. ZOP Thea 1.místo
  ZOP Berta 16.místo
Tišnov 22.5. ZVV1-mládež (P) Thea 5.místo
Luková 3.9. ZZO Thea 6.místo
  ZZO Berta 2.místo
Česká Třebová Javorka 17.9. ZVV1-mládež(P+SC) Thea 3.místo
  ZVV1-mládež(P+SC) Berta 2.místo
Česká Třebová Podhorka 8.10. ZZO Thea 9.místo
  ZZO Berta 2.místo

(P)=poslušnost, (SC)=speciální cviky, (S)=stopa, *=neoficiální závod