Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smutné jaro

13. 3. 2008

Tak tu máme jaro a na mě dolehla opět nějaká ta deprése či co... Dokonce si toho všimla už i TA moje a chová se podle toho. Takže začínám přicházet na to, že trocha předstíraného smutku může být poměrně výhodná věc ;) Tak například, nechává mě honit ptáčky po poli, pořád mi dává pamínky a snaží se ke mně chovat hezky. Moc ji to ale nejde. Tuhle jsem si chtěla malounko pohrát s kočkou, ne že bych ji chtěla sníst! To ne! Maximálně trošku ožužlat, jenže ta hloupá číča nechtěla, tak jsme se trošku proběhly než zbaběle frnkla na strom. No a TA moje husa, si pro mě doběhla, ječela a cloumala se mnou. Ještěže jsem ji vůbec nevnímala! Že je u mě jsem zjistila až po pár minutách, kdy jsem slétla myšlenkami opět na zem. Ale myslím, že by se ke mě takhle chovat neměla, ačkoli ji nevnímám. Ale bylo by nevýchovné to jen tak přejít, takže jsem zbytek vycházky dělala, že asi brzo padnu mrtva k zemi. Šourala jsem se svým typicky klátivým klusem a přišlapávala si uši, což  JI vždycky spolehlivě vytočí! Aby si holčička nemyslela, že mě odtrhne od kočičky a projde ji to jen tak!!!

Obrazek

No, a to nebylo prvně, co mi bránila v té trošce zábavy, co mi můj skrovný život nabízí. Byly jsme na delším výletě. Docela nuda, šlapala jsem po cestě a poslouchala JEJÍ přiblblé žvatlání, jaký jsem hodný pejsek a že takovou poslušnou mě má ráda. Pak jsem zahlédla mezi stromy konečně kořist! A kdyby jednu! Celé procesí nějakých rychlých zvířat mě lákalo k pronásledování! Bohužel, ONA mě stihla odchytnout dřív, než jsem se probrala s překvapení a vyrazila! Já vzrušením ječela, skákala po zadních nohách a snažila se udusit na vodítku. ONA se mě snažila zpacifikovat a prej, že to je jen silnice s autama, ale to ať si vypráví ovčí babičce! Byla to lovná zvěř a ať si mele co chce! Když mi překazila i tuhle akci, opět jsem rezignovala a nahodila stylizaci: "blízko smrti".

Jo a abych přihodila taky něco pozitivního, zakousla jsem na zahradě dalšího ježka! To bych Vám přála zažít! Wow, euforie! Když ONA přijela ze školy a její máma jí to pověděla, vypadalo to, že nemá radost. Dala se slyšet, že jsem  pěkná K... a K... a že mě prej nesnáší. Co ji zas není vhod? Asi ho chtěla zamordovat sama... Mrtvého ježka vzala, mě vzala, a že mi prej udělí lekci, naivka. Myslela, že o něj budu jevit zájem a jak mě vytrestá! No řekněte, není ona vážně blázen! Já bych si radši hlavu vykroutila, jen abych se na toho bodlináče nemusela podívat . Takže ostrouhala, výcvikářka :D Není ona nějaká přecitlivělá, zvířata jsou přeci od toho, abych je lovila, ne? Kde je problém? A že mě zabije? Pochybuju, když ji vadí, když já někoho dostanu do věčných lovišť.

No, začala jsem depresí a vy mi teď asi moc nevěříte, když Vám popisuju těch pár pěkných zážitků... Ale nenechte se zmást, jsem vážně moc smutná. A budu nešťastná tak dlouho, dokud se mi to vyplatí...

Tak nazdar kamarádi a běžte se proběhnout

Vaše Thea Madame von Baskerville