Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aport

20. 4. 2008

Jsem šťastná. Jaro dorazilo a já mám výtečnou náladu! Kdo by taky smutnil nad pohnutým osudem, když všude kolem je přehršel zvěře a ptactva, které tak touží po kamarádském kontaktu a vroucí náklonosti. Obojí jim dopřávám vrchovatou měrou. V této rozverné náladě jsem dospěla k názoru, že i ONA by měla mít šanci užít si pořádně života a poveselit se. V hlavě mi uzrál plán. Přestala jsem aportovat a hned je srandy kopec!

Obrazek

Kdo mě nezná, neví, že aport je stěžejní téma JEJÍHO marného pokusu o můj výcvik. ONA si během chvíle uvědomila, že nebudu dělat nic jen tak, a já přišla na to, že není nad to, mít trumf v rukávu. Než jsem se nechala přesvědčit, abych JÍ nosila činku, trvalo to hodně přemlouvání a pamlsků. Když přestala jásat, jaká jsem dokonalá, opět jsem s aportováním přestala. Snažila se donutit mě, čímž se dočkala jen toho, že jsem aport nosila pouze, když jsem věděla, že není zbytí a na závody jsem si připravovala originální vystoupení a efektní kreace s činkou. Vím zcela jistě, že taková představení, jaká jsem prováděla, ve zkušebáku nenajdete. Po 5 letech jsem se ale nabažila, a s pomyšlením na pořekadlo, že opakovaný vtip přestává být vtipem, jsem začala aportovat přibližně podle JEJICH představ. Ta nepoučitelná naivka si myslela, že jsem "zmoudřela" a že je to navždy :D Jak hluboce se pletla právě zjišťuje... Je čas na změnu a zábavu!

Když vidím dřevěnou činku, předstírám hysterický záchvat kombinovaný s padoucnicí. Odmítám se k té věci přiblížit, hubu mám křečovitě sevřenou, ječím ultrazvukovým hláskem, koušu ji do nohou a vůbec, dokonale se vžiju do role psychopata odsouzeného k doživotní hospitalizaci na uzavřeném oddělení. Strašně mě to baví! S novým jarem, je tu i nová Theunka! A ta sežere ještě hódně moc pamínků než si dá znovu říct, aby svojí milované paničce donesla něco k nohám! Ha, jaro přeje inteligentním tvorům! Ve sluníčkem vyhřáté hlavě se mi to nápady doslova hemží! Větřík mi okysličuje mozek a má to na mě znamenitý vliv. ONA, ať se připraví na období her a soutěží, kdo z koho :) Jsem šťastná, slastné vědomí, že mám navrh, mě nikdy neomrzí.

Takže přátelé, vymyslete si taky nějaké pěkné překvapení, pro svoje dvounohé slouhy a nebojte se vrátit ke starým dobrým zvykům. Opakovaný vtip totiž, jste-li chytří, nikdy nezevšední a nezačne nudit.

Hodně radosti z výcviku přeje Vaše Thea Madame von Baskerville