Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Hloubětínský drak

29. 10. 2007

Scénář měl jasné znění. Přijet, změřit Bertu do largů, vydiskat se a zmrznout na rampouch :) Ovšem z tohoto výčtu se uskutečnila pouze 1. položka = Přijet. Do našeho hotelu (díky Evo!) jsme s Bertou dorazily s gradiózním nástupem. Berta narazila hned u metra na zajíce a tak se prohnala po přilehlých lesích. To byla poslední kapka po úděsné cestě, při které Čerta neustále žebrala po dětech mandarinky a lehala si tak, aby se opírala o co nejvíce lidí. Můžu říct, že mě celkem solidně štvala, křepelička. Ona se ale cítila jako ryba ve vodě a byla se vším nadmíru spokojená. Když se tedy Lovka vrátila z lesa, pokračovalo se k Evě a Jonáškovi domů a pak už to bylo jedním slovem super! Jak jinak. Prostě parádní večer! Ještě jednou díky!

Ráno jsme probudili favovorita Bělouše a namířili si to neprostupnou mlhou směr Kyje. A světe div se, to co nám před měsícem trvalo 2 hodiny jsme teď zvládli za 20min. Bez stresů a děsů jsme dodrandili na místo určení, stihli se v klídku zaprezentovat, vyvenčit... Prvním významným bodem bylo Bertino měření. Z 1. odcházela s výškou 42,5cm a tak muselo probíhat ještě jedno ověření. Dopadlo to fantasticky, zůstala nám stejná výška a tedy i zařazení do kategorie medium!!! I kdybych jela do Prahy jen proto, byla bych nadšená! Ovšem štěstí se nás drželo i dál. Zkoušku A1 Bertinka proběhla bez chyby a dokonce jsme byly 1.!!! Mám z toho děsnou radost! Škoda, že foťák se rozhodl započít zimní spánek a odmítal spolupracovat, protože bych měla tenhle běh ráda na videu. Myslím, že jít čistě se nám hned zas tak brzo nepodaří, jak mimo jiné ukázal i následující jedničkový jumping. Tam jsme nasbíraly dvě odmítnutí. Obě samozřejmě chybou neschopného, vzpurného, zákeřného psa :)) Ale stejně, i ten jumping se mi líbil. Rozhodčí byla paní Eva Plíštilová a za její parkury i měření děkujeme ;)

Celkově jsme prožili bezvadný den. Eva a Joník nás hostili znamenitě a na závodech se pak na moment ukázali i další pražští kamarádi, Dejna a Babsinka.

Nakonec jsem ráda, že jsem se odhodlala zkusit agility "na vážno". Na jaře dotáhnu na závody i Theunku a to teprve začne ta pravá show :) No, sranda musí bejt! Takže od příštího roku se přihlásím do klubu agility a na závodech si nechám otestovat, co všechno jsou moje nervy schopny vydržet :)

ChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sPořadíRozhodčí
MA1--V35,4s3,901.Plíštilová
MJ1-2VD37,6s3,465.Plíštilová

Kompletní výsledky ZDE