Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Dvůr Králové

23. 6. 2008

V pátek nám přijeli Jonášovci, kteří nám dělali po 3 dny skvělou společnost. V sobotu ráno jsme se vydali na cestu. Auto přecpané hromadou zbytečných věcí, silně připomínajíc stěhování středně velké až větší cikánské osady, nás bezvadně dopravilo až do podhůří Krkonoš. Až na nějaké drobné hledání přímo ve Dvoře probíhala cesta v pohodě. Čekal na nás krásný areál cvičáku a útulku Nový svět - bezvadná kantýna, spousta místa na venčení, protékající řeka, stany kousek od dvou velkých parkurů...

Sobota byla ve znamení hesla "Jestli ta Theuna bude čuchat, tak dostane kopačkou!" ;) Theunka byla totiž krapet indisponovaná a měla spoustu jiných zájmů než nějaké přiblblé hopsání. Nakonec stačily jen výhružky a Theunka  zůstala zachována pro budoucí generace. Složila si 3. zkoušku potřebnou na přestup do dvojek, ale jen pomyšlení na něco takového mě na půl rozesmívá a na půl děsí. V jedničkách zůstanem jak jen dlouho to půjde! No co, Theunka je ještě mladičká, nevyběhaná a nehodlám nic uspěchat! Copak je to u kokříka za věk, 6 let? :) Berta šla zkoušku čistě a skončila na 3.místě (ačkoli ve výkonostňáku máme napsáno, že byla 5., ale to jsem nějak nepochopila...). No, když mám shrnout sobotu, tak opravdu, ale opravdu žádná sláva. Sice si nepamatuju, jak který běh probíhal, ale nic pěkného to každopádně nebylo. Holky byla jaksi trochen nesoustředěné a já nemožná jako vždy.

Ovšem v neděli jsme si to vynahradily, neb jsme běhaly ještě hůř :) Jediné co se nám povedlo, byly zkoušky. Obě běžely čistě, i když Theunka s dost vtipnými kreacemi. O to víc mě překvapilo, že Berta měla na výsledkové listině 5 trestných bodů. Vůbec nevím, kde by je nabrala, zóny měla 100%, odmítačku ani laťku taky neměla... Vážně nevím a ani Eva s Evou ;) si žádného zvednutí ruky rozhodčí nevšimly... No je to fuk, jen jsem to prostě nějak nepochopila a trochu mě to i mrzelo, protože Čert běžel z mého subjektivního pohledu hezky. Jinak open i jumping jsme vždycky projely ;) Prostě jak kdyby jsme viděly překážky tak po třetí v životě :D Holky se nestrefovaly do tunelu, čuměly na čísla u překážek a podrobně je zkoumaly (nebyl to pokus o čtení čísel?), já se točila jak vítr v bedně ... Vtipné pokoukání, kdyby se to netýkalo mě ;) A navíc ty tropické teploty... Měla jsem toho vážně dost! A to jsem netušila, že nám cestou domů kiksne auto :( Děkuji za prožité chvíle, ale nemusejí se už opakovat ;)

Na závěr bych chtěla poblahopřát Evě a Banjince a Evě a malému protivovi Jondovi :D k jejich k krásně zaběhlým parkurům!

Výsledky nebudou (žádné nebyly), videa nebudou (sice byly, ale nejsem natolik psychicky zdatná, abych je uveřejnila).

Našla by se i pozitiva. Třeba, že jsme s Evou Jondovic konečně pořádně pokecaly a zavzpomínaly (ach ta nostalgie ;) ), že jsem si kvůli jejich příjezdu uklidila nahrubo v pokoji, že nám zatím fungují zóny, že jsem zjistila jak se doplňuje olej do auta a že si vážím toho,  flákat se doma v chládku, když je vedro, koupat se v bazénu, holky se vyvalí ve stínu a jen občas "ohlídají" zahradu před vetřelci a jsou spokojené.

A ještě poznámka na konec. Je až humorné, jak obě Holky dělají absolutně stejné chyby a mají totožné problémy a návyky. Je to jasný důkaz toho, že veškeré neúspěchy pramení z jejich individuality a psovod na to nemá sebemenší vliv :D ;)

 

Náhledy fotografií ze složky Bento Kronen Cup