Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility sobota-Slemeno

16. 6. 2008

Nepochopitelně se mi nepodařilo přemluvit ségru, aby se vydala na cestu se mnou ;) A přitom se ji minule na závodech v Rychnově tak líbilo :D Nedalo se tedy nic dělat a v sobotu ráno jsem musela vyrazit za silničním dobrodružstvím sama. Musím se pochválit, zvládla jsem to nad očekávání dobře, a to i přes to, že jsem toho v noci, díky slučáku ze základky, moc nenaspala.

Kompletního servisu se mi dostalo od Evči, její mamky a Banjinky, které na závody jezdí vždy luxusně vybavené, s altánem, stolečky, židličkami... Prostě idylka :)

V jumpingu vymyslela paní rozhodčí Plíštilová pěknou vzdušnou trať a Berta se v ní s radostí sobě vlastní diskla. Jen si nějak nemůžu vzpomenout jak a kde, ale to nevadí ;) Theunka si jen vybrala špatnou díru ve slalomu, takže musela opravovat, ale jinak doběhla. Ve zkoušce si chybu ve slalomu zopakovala, a Berta v něm v prostřed vynechala jednu tyčku, takže jsem ji vracela. V openu se Berta znova diskla :) A to v místě, které mě vůbec nepřišlo nebezpečné. Vzhledem k tomu, že tam neomylně zamířila i Theunka, je patrno, že moc nemám odhad ;) Theunku se mi ještě podařilo přivolat a parkur dokončila krkolomně, ale bez trestných bodů. Každopádně agility pro nás bylo z celého dne nejtěžší.

Pozitivní zjištění bylo, že holky krásně sbíhaly zóny. Negativní bude, že to jistě nevydrží dlouho :) A další radostná zpráva, Theunka skončila v MA1 druhá a má na druhých závodech druhou zkoušku na výborně. No řekněte, není ona strašně šikovná, na to, že je to šestileté kokří miminko?! :) Závody byly moc příjemné a skoro jsem si je  užila. Plná hrdosti na své řidičské umění jsem dorazila domů, kde mě čekalo zdemolované auto a tatík v nemocnici... Takže konec nepříjemný, ale to už se psů netýká...

Agiliťáci z Kostelce zvládli organizaci naprosto perfektně a vůbec celé závody byly moc fajn. Tak příští týden znova, a pak už si dáme na delší dobu, doufejme, pauzu...

THEAChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sT.B.PořadíRozhodčí
MA1-1V39,164,3252./8E.Plíštilová
Agility--V39,913,41-8./19E.Plíštilová
Jumping-1VD41,753,289,759./19E.Plíštilová
BERTAChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sT.B.PořadíRozhodčí
MA11-V42,663,5454./8E.Plíštilová
AgilityDISE.Plíštilová
JumpingDISE.Plíštilová

 

Náhledy fotografií ze složky Závody Slemeno