Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třebovská stopa

6. 10. 2007

Už začínám mít podzimního počasí dost. Ne že by mi normálně vadilo, naopak, líbí se mi, ale trávit v něm celý den na závodech už přeci jenom ztrácí kouzlo. Protože v kategorii ZVV1 byl pro holky problém s výškou překážek, nastoupily jsme v ZM. Hlavně proto mě mrzí Theunky výkon na stopách, kdy na jednoduchém 15 minutovém "L" získala jen 35 bodů. A to mohla být ještě ráda. Nechci jí křivdit, ale mám pocit, že si ze mě normálně dělá srandu. Aspoň Bertinka se snažila a dosáhla (pro mě) neuvěřitelných 49bodů. Po dlouhém čekání jsme se dostaly k poslušnosti. Theunka opět předvedla pěkné divadelní představení " Jsem královna Theunka a kdo je víc?" a všechny cviky byly plně v její režii. Nakonec 44bodů není až taková hrůza... Berta se až na nějaké nejasnosti v aportu a chůzi u nohy ukázala v dobrém světle a získala 47bodů.

Obrazek

Celkově jsme tedy ukořistily s Theou (79bodů) 6.místo a s Bertou (96bodů) 1. místo ze 14 účastníků, tak mě to samozřejmě potěšilo.

Všem kolegům od nás z Javorky gratuluju k dosaženým úspěchům (a že jich nebylo málo)! Taky sponzoři si zaslouží obdiv, protože moje výbava je zase o něco bohatší ;) A samozřejmě děkuju i rozhodčím.

Obrazek

(Naši kolegové z Javorky)

Bylo to fajn, ale rozhodně bych ocenila suché ponožky, železné nervy a psy, kteří ještě nepřišli na kouzelné pravidlo závodů a to, že si můžou dělat absolutně co se jim zachce.