Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr

1. 1. 2009
Výprava bezmezných kvalit ve složení Eva a Joník a Dejna a Babsinka se dovalila v úterý večer. A hned bylo o zábavu postaráno :) Ale zábavu zcela v mezích dobrých mravů se zachováním slušného společenského chování narozdíl od následujícího dne. Prostě jsme jako slépky klevetily nad punčíkem a bylo to moc fajn. Pohádku na dobrou noc nám vyprávěla Jiřina Bohdalová, což byl taky hřejivý a milý zážitek :D No, trošku jsme to pak ještě protáhly, protože přeci jenom jsme se dlouho neviděly.
Ve středu jsme odvážně vyrazily do mrazu a větru s vidinou dlouhé vycházky. Nejdřív jsme si ale trochu zahopsaly na rozpadajících se "překážkách" domácí výroby. Vyměnily jsme si s Evou psy, takže já to kazila Jondovi a Eva si strhávala z hlavy Theunku. Bylo to děsně vtipný a máme s tímto mícháním psů veliké plány ;) No a pak už ta vycházka. Během cesty, kdy nám omrzaly různé části těla, tělesná teplota nezpomalitelně klesala a Babsinka začala křupat v běhu, se nám to trošku rozleželo v hlavě a radši jsme se šly domů přežrat ;) A to přes to, že Eva jí jako vrabec, Dejna nejí vůbec a já držím drastickou dietu :)

Obrazek

Obrazek


Večer začínal poměrně poklidně, s představou hraní společenských her a usrkávání teplého mléka či bílé kávy :D Dorazila i Zuzka (pro okolí spíše známá pod jménem Drak :) ) a samozřejmě Marta, moje drahá sestra. Neplánovaně nás svou přítomností obohatili Jana s Martinem a troufám si tvrdit, že bez jejich příchodu by ta pravá zábava nemohla začít. Všichni přítomní se shodli na tom, že se neoblékli dostatečně na úrovni a kolem jedenácté jsme vyhlásili malou pauzu, abysme se mohli hodit do gala. S popisem dalších událostí už se tu moc zdržovat nebudu. Jen snad ve zkratce nastíním, že troufalá volba hitů nás zcela proti naši vůli donutila k fascinujícím tanečním kreacím a celé to byl jeden velký slepičí úlet :D Tak mezi svými, se nějaké to veselejší chování snese, že?  Dál už bez komentáře.

Obrazek


No a ve čtvrtek jsme stihly tak akorát hádat se, kdo na koho vytáhne kterou kompromitující příhodu, fotku nebo video nahrávku; krátkou procházku a holky už se chystaly na cestu.

Obrazek


Moc díky všem zúčastněným za super večer, byl to určitě můj nejlepší Silvestr! Příští rok opáčko, jasný, bejci? :D