Jdi na obsah Jdi na menu
 


První letošní závody

9. 2. 2009
Protože jsme se v poslední době s Evou moc často nevídaly, využila jsem příležitost zase si zajet zazávodit na dvojzkoušky do Masečína a strávit s Jonáškovými fajn den. Plány se vyplnily a sobotu jsme si pohodově užily. Berta byla z výletu jako vždy nadšená a jako vždy měla taky 100x víc energie než já. Takže mě cestou malinko vytáčela, ale co, můžu být ráda, že ji nic netrápí a má dobrou náladu.
Samotné závody byly tradičně příjemné, tak jak bývá v Masečíně zvykem. Největším zážitkem z celého dne pro mě bylo zakrslé prasátko Boris, které mě víc než fascinovalo! Já ho chci! :)
V první zkoušce jsme harmonií příliš neplýtvaly a Bertička se s logikou sobě vlastní diskla. Ve druhém běhu už to bylo se vzájemnou koordinací trochu lepší a dokončily jsme s čistým štítem. Ovšem o dost pomaleji než naše spolucestující Péťa s Larou, ale holky nás neporazily určitě schválně, takže je Bělouš svezl i na zpáteční cestě ;) Příště je budem muset cestou víc unavit, aby se na parkuru aspoň trochu víc ploužily ;)
I Jonáškovi s Evou se dařilo a připsali si na konto další čistou SA3 a druhé místo.
Prostě byla to fajn sobota a příští měsíc vyrážíme určitě znovu!

VIDEO


ChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sPořadíRozhodčí
MA2
Disk
Glocknerová
MA2-
-
V39,44
3,93
2./9
Glocknerová

Kompletní výsledky na www.vycvik-agility.ic.cz
 

Náhledy fotografií ze složky Masečín 17.2.2009