Jdi na obsah Jdi na menu
 


Premiéra ve dvojkách

12. 10. 2008

První výhodu startu v A2 jsem objevila hned v sobotu po ránu. A to, že začínají-li dvojky kolem poledne, nemusím jezdit do Prahy už v pátek. Pro naši premiéru jsem si vybrala Masečín, kde je vždy příjemné prostředí a podpora od Jonáškových. Nervozita se tentokrát objevila už jen tak ze zvyku, takže jsem si v pohodě vychutnala palačinky, štrůdl a podobné vymoženosti z nabídky Villy Ginety :)

První zkouška  nevypadala nijak záludně. Ovšem moje výkony jsou nevyzpytatelné jako Theunčina nálada. První pocity po startu připomínaly sny, kde se snažíte před něčím utéct, ale nejde to, nohy ne a ne se odlepit z místa :D Prostě tělo trošku stávkovalo, ale naštěstí jen moje, Berta běžela. Po slalomu jsem ztratila poslední zbytky orientační schopnosti a dostala Bertíka do skvělé odmítačky. Ale jak jsem dnes viděla na Velké pardubické, to se stává, ne? :D ;) (Fuj, VP radši dál nerozebírám)

Říkám si, jseš kráva,musíš se víc snažit. A druhý běh podělám ještě o poznání víc :) A znovu si potvrzuju Evinu průpovídku číslo jedna: "Když přemýšlíš, jestli něco stihneš nebo ne, tak to určitě nestihneš!" ;) Nejhorší je špekulovat  ještě při běhu (rozumějte při klopýtání), jestli někde udělat otočku nebo ne. Já přemýšlela poměrně dlouho, Berta čuměla a štěkala a já se motala a zírala. Jo a Čert vlastně hned na začátku běžel úplně na druhou stranu než já :D Si prostě nějak nevšimla, no :) A nezvládla náběh do slalomu, ale to ji blahosklonně promíjím.

Jinak Joník byl přes všechny Eviny kecy skvělej, ale nehodlám to tady rozepisovat, protože to by byl zas oheň na střeše! :) Kdo nezná, nepochopí, že Bibi?

Startovní listina překypovala celými třemi účastníky v naší kategorii a tak jsme obsadily 1. a 2. místo (oboje s 5 trestnými body).

Celkově moc fajn, prostě pohodový den. Fungovaly nám sbíhané zóny na ruku. Jasně, není to asi zrovna nejlepší způsob řešení zón, ale pro nás šmajdaly darmo dobrý ;) Když mě teda Čerta přestane kousat strašně nenápadně do ruky :) Jedinou pozitivní vlastností našeho týmu je Bertina absence mozkových center zodpovědných za myšlení a její hodná a nekomplikovaná povaha. Ničím víc se bohužel chlubit nemůžem, ale třebas ještě natrénujem a budem děsně na úrovni :D

Domů jsem dorazila smrtelně unavená někdy kolem 11, neschopná slova. Zčásti za to mohla vyčerpanost, z části bolavý čelistní kloub. Takže vřele doporučuju, jestli vám lezou na nervy moje kecy určitě mě kontaktujte, neb mluvím jen velice neochotně a dost to bolí. Asi boží trest za nejapné řeči, nebo nevím...

P.S. A ještě k Theunce. Už delší dobu přemýšlím, proč je ten pes celej zalepenej od smůly. Už to vím. Zjistila jsem to, když mi Theuna, hrabčící nožkama a valící oči, slítla na hlavu z borovice tak z výšky 2m. Nedá se nic dělat, někdy prostě padají ptákomilní kokříci z nebes...ChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sPořadíRozhodčí
MA2-1
V37,93
3,93
2./3Glocknerová
MA2-
1
V42,91
3,33
1./3
Glocknerová

Kompletní výsledky na www.vycvik-agility.ic.cz