Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky o ničem

3. 3. 2009
Holky mají pořád ještě zimní pauzu a skoro to vypadá, že ta pauza se protáhne na neurčitě dlouho ;) Nějak se mi do žádných aktivit nechce. Jediné co mě poslední dobou baví, je vzít Holky na vycházku a vyčistit si hlavu venku na čerstvém vzduchu :) Komu by vadil tající sníh a všudypřítomné bláto? Nám tedy rozhodně ne! Aspoň trochu to začíná vypadat na jaro. Nezdá se, že by Holkám tenhle životní styl vadil. Svoji porci pamlsků si vyžebrají tak jako tak a o nic víc jim opravdu nejde.
Ale abychom ukázali, že to s námi není přeci jenom tak špatné, byly jsme o víkendu na poslušnosti. A i nějaké akce máme naplánované...
V pátek jsme přišli o naši milovanou kočku Mikunku. Nebudu to tu nějak rozvádět, protože každý si dovede z vlastní zkušenosti představit, co je to za ztrátu. Máme novou kočičku- Bludimíru. Zatím si u nás zvyká, ale není to žádná upejpavka, takže už se pokusila mi zardousit andulky a v noci mě kousla do palce u nohy :) Myslím, že k nám rychle zapadne :) Přidávám ji vlastní galerii, tak se můžete na tu malou škaredu podívat.
To je od nás asi vše. Opravdu toho není moc, ale doufám, že nějaké veselé historky, které budou stát za zvěčnění se brzo dostaví! Docela by mi to přišlo vhod! A podotýkám, že mezi veselé historky nepočítám, že si Theuna zlomí nohu skokem ze stromu a Bertě se v břiše zasekne kaferský buvol zhltnutý na jeden zátah.