Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neoficiální závody agility

2. 9. 2007

Ligu čtyř ročních období, agility závody RY-KO-MY pořádají jak už název soutěže napovídá 3 ZKO - Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí a Vysoké Mýto. Zástupci těchto cvičáků mezi sebou 4x ročně soupeří v openu a agility.

Obrazek

Při stavbě prvního parkuru mi trochu zatrnulo, protože mi přišlo, že nemáme šanci něco podobného zvládnout. Ono to asi nebylo extrémně těžké, ale přeci jenom na nás až až. Moc nervózní jsem nebyla, atmosféra celé akce byla totiž moc milá a přátelská. Nejdřív jsem běžela s Theunkou a náš výkon byl ohodnocen zaslouženou diskvalifikací :) Carevna se mi vrátila z tunelu a pak už si skákala více méně co se jí zrovna líbilo :) Hlavně, že se proběhla, ne? ;) Bertička zaběhla čistě a obsadila druhé místo! Udělala mi hroznou radost! To je tak bezvadnej pocit, dokončit čistě parkur!!! Nádhera! V jumpingu naopak doběhla Theunka, která sice pokonila slalom, takže jsme při opravě nabraly 10,5 trestných bodů za čas, ale jinak byla strašně hodná! Kočička moje... Aby se holky vystřídaly, diskla se pro změnu Berta. Běžela fakt krásně, ale já si ji neohlídala...a šup do tunelu, do kterého neměla :) To je fuk, stejně se mi to děsně líbilo!

Obrazek

Agility: Thea dis; Berta 0 trestných bodů, čas 41,35s

Jumping: Thea 10,5 trestných bodů,čas 45,5s; Berta dis

Celé závody byly moc fajn a já děkuju, že jsem se jich mohla zůčastnit a taky Vysokomýtským za rady a vůbec za všechno... Theunka i Čertička se snažily, jak mohly a dělaly mi jen a jen radost. Jsou to moje zlatínka, obě.

 

Náhledy fotografií ze složky Ry-Ko-My