Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva Babsi

28. 7. 2007

Na pražské holky jsem se moc těšila! Vyzvedli jsme si je na nádraží a od té doby už byla hlavní celebritou Babsinka, která získala sympatie celé naší rodiny! Byla strašně milounká, hned se u nás cítila jak doma, s Theunkou i Bertou se snášela úplně skvěle... Největší zážitky měla Babunka z mojí želvy, u které seděla v každé volné chvíli a hypnotizovala ji pohledem. Ani andulky, které mi létají v pokoji, ji nenechávaly chladnou a vrcholem všeho byla naše kočka Mikunka, díky níž se Babsi dostávala do tranzu.

Obrazek

První den jsme vyrazily vykoupat čubičky, Dejna s Babsi nám ukázaly frisbee a vyzkoušely jsme i mini stopičku (kde se Babunka projevila jako rozený talent). Na druhý den jsme naplánovaly výlet do Nových Hradů a okolí. A ten tedy opravdu stál za to!!! Nejdřív jsem se natáhla na kluzkém jehličí a sjela z kopce, potom jsem spadla do lesní tůňky ( měla kolmé stěny, takže když do ní Berta žbluňkla, musela jsem ji tahat na břeh, hned po ni Theunku, která to chtěla taky vyzkoušet a jakmile jsem kokřinu vyzvedla na souš, smekla se mi noha a zahučela jsem tam já :)))), pak mě Theunka kousla na zahrádce jedné restaurace a ztropila šílenou scénu, z čehož jsem byla strašně smutná a kvůli mému bulení jsme  špatně odbočily a následně zabloudily, což se během cesty opakovalo ještě několikrát... Prostě pohodička :) Výlet s velkým V! Takže nazítří jsme byly obě s Dejnou naprosto K.O. (ne tak psi, ti byli naopak hodně O.K.) a tak jsme se donutili jen vyrazit na vycházku a zopakovat s Babsi krátkou stopu.

A pak už se holky musely vrátit domů :( Moc jsme si to s nima užily a doufáme, že brzy zase přijedou! Ten teriérský Babsí kukuč nám totiž moc schází... Ona je fakt expert!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Babsi a Dejna u nás