Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jana Křiklavy

8. 6. 2008

Závodily jsme v kategorii poslušnost ZVV1. Bylo krapet horko, takže Bertinu hadrovitost svádím na to. Jinak žádné velké kiksy Čert neprováděl, jen na mě skočila při aportu, občas štěkla a při dlouhodobém odložení si zaujatě kousala záda ;) Ale jak říkám, nebyla v tom taková ta její snaživost a radost, kterou projevuje při tréninku a tak jednou za rok i na závodech. Přesto byla ohodnocena 97body.

Theunka měla číslo až 54 a tak jsem se v pohodě koukala na výkony ostatních do doby, než byla na place sháňka po závodníkovi. Když se pořád nikdo nedostavoval, s úděsem jsem zjistila, že jsem tam měla být já! Startovní čísla totiž nesouhlasila... Vyběhla jsem k autu pro Theunku, vytáhla ji z klece a bez nějakého rozcvičování ji dovlekla na místo :) Opravdu skvělá příprava k vrcholnému výkonu :D Taky to podle toho vypadalo, nejdůležitější Theunčinou starostí bylo, kdy se bude konečně moct vyválet v posekané trávě :) Několikrát během cvičení se o to poukošela a celé její vystoupení se chovala s ležérností a nenuceností sobě vlastní ;) Slimáčí královna má prostě všechno na háku! Dostala překvapivých 93bodů.

V konečném výsledku to znamenalo 1. a 2. místo.

Víc už se mi psát nechce, vlastně se mi nechce vůbec nic ;) Venku je pošmourno, žádné povinnosti mě dnes netíží, takže mířím asi rovnou do postele... Dobrou

 

Náhledy fotografií ze složky Závody - sportovní kynologie