Jdi na obsah Jdi na menu
 


Intenzivka Klokočov

15. 12. 2008
 Pátek byl  super, večer jsem byla na vernisáži podpořit naše mladé umělkyně, ségru a Zuzku. Dlouho jsem se tak nebavila, silvestr hadr! Tohle rádoby kulturní prostředí mě vážně fascinuje :D Pak jsme zajeli pro Dejnu s Babsi a ještě zaskočili na chvíli do čajovny. Takže chystání a balení na cestu probíhalo až v pozdějších večerních hodinách, což se trochu projevilo na radosti z ranního vstávání ;) Ale i cestu jsme přežili, vláčky nezklamaly.
Na místo jsem dorazily trochu později, takže ranní trénink jsem nestihla. Ale byla jsem spíš ráda, aspoň jsem se mohla trošku vzpamatovat z dlouhé cesty. Mrkla jsem na trénink smallů, na Dejnu s Babsi, kterým to mimochodem krásně šlo. Odpolední běhání už jsem si ale nedala ujít a bylo to naprosto super. Dejna pěla na trenérku, Lucku Dostálovou, samou chválu a já se přesvědčila, že nepřehání. Zajímavé sekvence, spousta rad, připomínek, pohodová atmosféra...Moc mě to bavilo a Berta byla přímo nadšená. Jen to byla intenzivka opravdu intenzivní, takže mě bolí celý člověk a jsem jak se patří vyřízená. V neděli jsem se musela hodně přemlouvat, abych uvedla své tělo k rychlejšímu pohybu než je zívnutí.
Na závěr musím přiznat, že už mě agi hodně dlouho takhle nebavilo, a myslím, že můžu mluvit i za Bertu, protože ta byla oba dny natěšená a nadšená. Prostě bezva!

Obrazek