Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čertí narozky

22. 11. 2008
Přesně před pěti lety touhle dobou jsem hystericky běhala po domě, nechávala za sebou kaluže slz a chovala se jako úplný blázen... Theunka v tom samém okamžiku temně vrčela, hrála si s pupečními šňůrami a podle mého názoru se taky chovala jako naprostý blázen. Pak se není co divit, že jedno ze štěňat, co se v ten den narodilo se chová jako blázen doteď.
Ani nemůžu uvěřit, že je tomu málému černému pošukovi už tolik roků. Jsem hrozně ráda, že jsem si ji tenkrát mohla nechat, protože nebýt jí, byla bych už asi díky Theunce v Bohnicích. Takhle jsem mohla svou pozornost rozdělit mezi obě a nejen řešit všechny Theunčiny mouchy.
Bertička je prostě zlatíčko. Je strašně hodná, když zrovna nepřivírá svojí mamce hlavu do dvěří nebo mě neškrábe, nekouše nebo neskáče do nosu, když nežere všemožné hnusy, když nehoní slípky, kočky a zajíce, když se neježí na psy... Takže hodňoučká je prakticky pořád.
Nebudu se tady dál rozněžňovat a přikládám NAROZENINOVÉ VIDEO.  Podotýkám, že je jen pro silné povahy, protože je hrozně dlouhé, ale nějak jsem to neodhadla. Jinak je to však video kvalitní, skoro jako z Holywoodu. Splňuje všechna kritéria amerického filmu, to znamená: 1. krásná hlavní postava ( blondýna protentokrát výjimečně nahrazena černovláskou se znaky), 2. vedlejší postava veskrze záporná, 3. absence děje, člověk u sledování usíná, 4. nepřiměřená délka filmu.
BERTIČKO VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM KULATÝM NAROZENINÁM!