Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bertička versus ZPS1

28. 10. 2008
Byla jsem pevně rozhodnutá, že na tyhle zkoušky nepůjdu. Neměly jsme natrénováno, Holky chodily v tréninku děsně, tak jsem na nějakou ZPS ani nepomýšlela. Ale  to bych to nebyla já, abych se nakonec nedala překecat, ať jdu :) Vypadá to asi tak, že jsem 100% rozhodnutá na zkoušky nenastoupit a pak stačí jeden telefonát a jsem přihlášená :) Ale jenom s Bertičkou. Theunka totiž tak vytrvale zlobí, že nejbezpěčnější pro moji nervovou soustavu je výcvik eliminovat na minimum. A navíc chudinka nastydla a trochu ji zlobí močák. Snad to bude brzo v pořádku, už to vypadá líp.
V úterý ráno mi bylo tradičně blbě. Venku lilo, zima jak na Sibiři a mě se děsně nechtělo vstávat. Navíc v tomhle počasí se o něco pokoušet...
Nebudu se dlouze rozepisovat. Stopa byla bezvadná! Bertička se překonala!!! Dokonce i zatáčela, a šla pomalu a vůbec, hrozně překvapila. Škoda jen posledního předmětu, který přezíravě překročila a pokračovala dál. Asi jsem si to měla líp ošéfovat,  teď už s tím nic nenadělám. Ale stejně, 88bodů bylo nad mým nejoptimističtějším očekáváním! No, asi se není co divit, když jsem dostala 3 čtyřlístky pro štěstí (děkuju), to bych musela odčuchat i s aligátorem, při takové dávce štěstí!
Nervozita ze mě opadla a na poslušnost už jsem čekala docela v pohodě. I přes nějaké menší problémy jsme vyinkasovaly 99bodů.
Takže jsem hrozně nadšená a pokud se pořádně neohlídám, budu na Bertu snad i hrdá :) Prostě tohle jsem vůbec nečekala! Zkouška ZPS1 za 187bodů (VD). Ráda bych poděkovala všem od nás z Javorky za našlapané stopy, rady a vůbec celou přípravu. No a taky chci poděkvat Bertičce, ale to už si vyřídíme spolu. Ona nejradši odměnu v naturáliích ;)