Jdi na obsah Jdi na menu
 


Babsinkovic na návštěvě

22. 7. 2008

V pátek jsme konečně společně s Dejnou a Babsi uskutečnily plán a holky po dlouhé době dorazily na návštěvu. Příjezd jsme oslavily u piva, a v hospodě se mi Dejna svěřila, že je Litomyšl éterické město plné éterických lidí :) Pobavilo mě to a tak trochu Dejnu podezírám, že ačkoli se vymlouvala na nachlazení a nechtěla pít, lila do sebe pod stolem jednoho panáka za druhým... Prý éteričtí lidé :D Já padnu!

Obrazek

V sobotu se nad námi neustále snášela hrozba toho, že budu nemilosrdně dohnánana na střechu ku pomoci s opravou hřebenáčů. Odjely jsme radši z dohledu, na výlet směr Kozlov a okolí. Zatím co se ségře klouzaly pod nohama  tašky a dělalo se ji špatně  pohledem na město z ptačí perspektivy, my cítily pod nohama jehličí a k kochání se krajinou použily kozlovskou rozhlednu. A taky na obídek jsme samozřejmě zašly neb turistika je jen pro silné a najedené. A večer jsme stihly ještě čajovnu se skvělou masalou, jasmínovým tee, upovídaným andulákem, rozčilující hrou, strašidelnými výpravami na záchod a víc než příjemnou atmosférou.

Obrazek

Neděli jsme zasvětily cestou za koupáním ve Višňárech. Po vichřici připomínal Nedošínský háj stále ještě divokou džungli, takže jsme si musely místy klestit cestu, ale vidina rybníka nás hnala kupředu. Voda byla tak špinavá, že jsme se po příchodu hned otočily a prosekávaly si cestu zpět ;) Za odměnu jsme si zašly na úplně odporné kafíčko a poseděly v místní pralinkárně.

Obrazek

A pondělí jsme proflákaly a nedělaly vůbec ale vůbec nic!

To vše prokládala Babsi svými útoky na domácí zvěř :) Hned po příjezdu se vrhla na bílý polštář s představou, že je to naše Mikunka :) Vysmály jsme se ji, ona se urazila a svůj záměr přesměrovala na plyšovou bílou kočku na okně :) A ani živá Mikša ji nebyla úplně lhostejná ;) A želvu si zamilovala, andulky lítající po pokoji. Dejna ji sice slíbila, že s jí s jejich lovem bude nápocna, protože ji ráno budí, ale nakonec od svého ohavného plánu obě vražedkyně upustily.

Obrazek

Tak asi tak:) Ve zkratce. Děkujem za krásné započetí opravdových prázdnin a brzo zase nashle!