Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility Velká Chuchle

15. 5. 2007

Tenhle výhodný obchod nám zařídila Eviška... My s Bertou pojedeme v 5 hodin ráno do Prahy, potrmácíme se přes celé město do Chuchle, zaběhneme si závod začátečníků, pojedeme domů a já sama se opět vrátím do Prahy (kvůli škole) :) Prostě geniální!!! Eva se s Jonáškem nahlásila do začátečníků, ale před Chuchlí už zvládli složit zkoušky A1, tudíž tam nemohli startovat... a my jsme šli místo nich. No, vzhledem k tomu, že v noci na sobotu jsem nervozitou skoro nespala, vstávala v 6, celý den jsem nejedla a naopak jsem měla problém, abych nevrhla, v neděli jsem nebyla zrovna fit. Navíc nám ráno málem ujel vlak, naskakovali jsme skoro za jízdy a průvodčí mě pěkně seřvala... Prostě jsem si vyzkoušela, že psi jsou možná schopni zvládnout 2 závody za víkend, ale já se svou vachrlatou psychikou a vetchým tělem fakt ne.

Tím nechci ani v nejmenším naznačit, že by se nám v Chuchli nelíbilo! To rozhodně ne! Bylo to moc fajn. Bezvadní lidi, super čokláci a bylo se opravdu na co koukat. Stejně je agility nádhernej sport! Hrozně bych jednou chtěla běhat taky tak krásně, jak předváděly některé týmy!

Obrazek

Parkur pro začátečníky byl jednoduchý, ale vše je relativní... Vůbec jsem nedokázala odhadnout, co na něj řekně Čerta. Čertina neřekla nic a bezchybně ho proběhla :) Měla jsem radost, že se ničeho nebála, ani cizích překážek, ani diváků, ani psů... Že nikam nezdrhla, nečuchala a já nevím, co ještě by mohla provést... Prostě byla hodná a vypadala, že ji to hopsání baví. V  mediích nás bylo jen málo (myslím, že 4) a tak jsme naši kategorii vyhráli. A pak už jsme se jen koukali, fandili kamarádům a obdivovali jejich výkony!

Obrazek

A jen tak mimochodem, ta husa Berťule Splešťule se hned va vlaku za svůj výkon odměnila. Zatím co jsem klimbala, vyžebrala od paní spolucestující celou čokoládovou Fidorku!!! Ještě teď má nána průjem a břicho, jak kdyby čekala slůně   :( Tak ode mě na oplátku dostala mátovoheřmánkovej čaj. Měli byste vidět, jak čučí, když ji tu meducínu stříkám do hubičky, málem ji vypadávají oči z ďůlků a tváří se, že strašně trpí ;)

 

Náhledy fotografií ze složky O zlatou podkovu- Praha Velká Chuchle