Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility tábor České Budějovice

11. 8. 2007

Dlouho očekávaná a plánovaná akce je za námi. Dnes jsme se s Bertou vrátily z Českých Budějovic, plné zážitků a snad i s nějakými těmi nabitými vědomostmi ohledně skákání.

Obrazek

Na tábor jsem se hrozně těšila, protože týden ve společnosti našich kamarádů Evy a Jonáška (to zní skoro jako Evy a Vaška, ne? :)) nemůže nikdy dopadnout jinak než skvěle. Navíc jsem byla hrozně zvědavá, jak se nám bude s Bertou běhat a doufala jsem, že se něco naučíme. Nechci se chválit, ale myslím, že jsem si z tréninků snad přeci jenom něco odnesla... Je hrozné, jaké blbosti člověk dělá, aniž by to tušil... Úplně jsem se styděla, jaký jsem dřevo :) Naše paní trenérka, Eva Bukričová, ale byla víc než hodná a  trpělivě na chyby upozorňovala a radila nám. Patří jí veliký, veliký dík!

Jediné co mě před odjezdem mírně řečeno děsilo, byly předem avizované táborové hry. Nakonec to byla sranda, a tak opravdu nemám co bych našemu pobytu vytkla. Předposlední den jsme všichni startovali na táborových "závodech". Nám s Bertou se velice dařilo, a tak jsme se dvakrát diskly :) Parkur pro nás začátečníky v sobě žádné zapeklitosti rozhodně neskrýval, ale musíme se Čertičkou ještě hódně učit :) Hlavně já bych ze sebe mohla vyždímat aspoň občas nějaký ten  povel (a při dobré konstelaci hvězd by mohl být i včas ;))

Na konec musím nabonzovat na Čertinu její prohřešky. To, že na mě neustále drze čuměla, v noci nás vesele budila a drápala nás  do ksichtu (i všude jinde) rozmarným podáváním tlapek bych ještě snesla. Ale že nám 3x sežrala zásoby jídla (její denní menu  např. vypadalo: štangle salámu šunkáček včetně plastového obalu a kovových svorek, půlka chleba bez sáčku, sušenky čokoládové, půlka sušenek oříškových- to všechno na jeden zátah! Já šílela a při pohledu na objem jejího břicha- vypadala jako těsně před porodem nosorožce-začala shánět číslo na veterináře; Čertinka ovšem byla velice spokojená a moje hysterické obavy o její život absolutně nesdílela), prokousala se ven zavřeným stanem a s tímtéž stanem na vodítku další den odešla, aby mohla opět vyplenit naši amatérsky zabezpečenou spižírnu! Jo, jo, Čertinka byla převelice dobře naladěná...

Moc děkuju Evě, Jonáškovi a Běloušovi za odvoz a milou, nenahraditelnou společnost a všem dalším skvělým lidem a pejskům, kteří nám týden zpříjemnili. 

Video ZDE

 

Náhledy fotografií ze složky Tábor České Budějovice