Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi víkend v Kladně

27. 5. 2008

Za náš výlet může Eva Jonáškovic, která mě do Kladna podle vylákala pod záminkou, že výměnou za to se mnou pojede na závody do Dvora Králové ;) No, kdo by odolal takové výhodné nabídce :) Takže v pátek jsme frčely s Čertem do Prahy, kde jsme po 3 dny okupovaly byt Eviny rodiny... Mám pocit, že už jsem tam častěji než doma, a vůbec bych se nedivila, kdyby Korejsovi, kdykoli mě spatří, dostávali alergický záchvat... ;)

Pohodlí náhradního domova jsme opouštěli v sobotu brzo ráno a já se proklínala, že nemůžu sedět doma na zadku a pořád se někam cpu. Představa vyhřáté postele mě doháněla až k pláči ;) Za to Čerta byla nadmíru spokojená, myslím, že kdyby dostala nabídku přestěhovat se k Evě, neváhala by ani minutu. Po kapce bloudění po Kladně jsme se dokodrcali na místo konání a mohli jsme začít obdivovat suprové prostředí cvičáku. Tiše jsem záviděla úžasnou kantýnu, splachovací záchody, veliký plac... Prostě dítě z Křupanova přijelo do světa ;) 

Nejvtipnější je, že si moc nepamatuju, jak jsme běhaly :) Rozhodně nejsem schopná z paměti vydolovat výsledky všech běhů. Bylo to tak nějak fajn, v pohodě. Většinou se Berťa nestrefila do slalomu nebo jsem ji svojí vrozenou "šikovností" zajistila nějakou odmítačku. Co mě nepotěšilo, že Bertička přišla na kouzlo skákaných zón :) Tak uvidíme, jestli ještě změní názor. Za ty 2 dny jsme se jednou diskly v jumpingu, když jsem Bertu spolehlivě navedla přímo do pasti- tunelu. 2x jsme se umístily ve zkouškách (1. a 3.). A nejvíc se nám povedl asi nedělní open, který jsme zvládly absolvovat bez chyb a odmítnutí. Rychlejší pejsci nás sice odsunuli až na 4. místo, ale stejnak jsem měla radost. Čerta byla prostě moc moc hodná.

Jinak děkujeme Evě a Jondovi za milou společnost, bez které by závody neměly význam, za dopravu, za stravu, ubytování, za rady při prohlídce parkuru... Prostě jako obvykle, děkujem za všechno.

Pozitivní novinkou je, že moje nervozita se začíná slučovat se zabezpečením základních životních funkcí. Špatnou zprávou je, že ji nahradil silný únavový syndrom. Nejčastější větou se stalo: "Mě se chce strašně spát" :)" Musím se jít aspoň na hodinku natáhnout". Přes den jsem se neustále ujišťovala, že se se mnou Eva nebude chtít večer bavit a že mě nechá pokojně odpočívat :) Tak nevím, co okolí snášelo líp... Jestli byla lepší "zelená troska, co není schopná celé dopoledne promluvit" nebo " ospalá lemra, co pořád vzdychá, že chce spát"...  

Takže závody veskrze povedené, milé a příjemné.

sobota

ChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sT.B.PořadíRozhodčí
MA1-1V44,983,6951./8L.Pánková
Agility------DISL.Pánková
Jumping-2-48,353,4512,3517./23L.Pánková

neděle

ChybyOdmítnutíZnámkaČasm/sT.B.PořadíRozhodčí
MA11-V38,233,8253./7L.Pánková
Agility---50,143,293,144./22L.Pánková
Jumping-2-42,553,3813,5512./22L.Pánková

Vtipná videa ze soboty ZDE Se nemůžu rozhodnout, jestli je směšnější rozradostněná Berta nebo kulhající a ohnutá baba jaga, alias já :)

 

Náhledy fotografií ze složky Jahodový pohár