Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi intenzivka Stodůlky

13. 4. 2009
Jakmile se ke mně dostala od Dejny informace, že se v Praze chystá intenzivka pod vedením skvělé Lucky Dostálové, nemohla jsem jinak a hned jsem se musela vnutit mezi úřastníky. Den to byl úžasně příjemný a pohodový. Sluníčko se postaralo o kulisu letní idyly. A pak samozřejmě klasika - milý lidé. Evunka s Jonášem (čerstvě 4 letým oslavencem), Dejnuš s Pepsi Dvapsi, Péťa s Larou a Maxíkem (jinak též úspěšná organizátorka celé akce), Terka s Clifíkem a Hedou a další...
No, co se agility týká, potvrdily jsme s Bertou neoficiální zákulisní dohady o tom, že jsme ve vrcholné FORMĚ :D Ale tak nemůžem být přeci nějaké hvězdy, když skorem netrénujeme, já si nejsem schopná zapamatovat pořadí víc než dvou překážek, mám pomalé nohy a šelest na srdci, když mé pohyby jsou nekoordinované, povely se pletou... To by neměl šanci pochopit ani pes s průměrnou mozkovou kapacitou, co si pak má počít chudák Berta?! Náhodou, Bertička mi neměla nic za zlé, zkonzumovala během tréninku celého půlkilového šunkáčka a když dostala navrch pár Besipek, byla naprosto spokojena. Většina sekvencí se nám povedla tak na 5.-10.pokus, takže mě dneska nepěkně bolí nohy. Na jeden běh jsem vnutila Bertu Evě, protože já už jsem vážně nemohla a navíc mi přišla sekvence moc těžká. Myslela jsem, jak se Eva potrápí, ale ta trapka to dala hned na 1.pokus a Čertík se tvářil naprosto spokojeně-nevypadal, že bych mu chyběla. To mě teda děvčata neměla dělat! ;) Pomyslnou třešničkou na dortu celého parného dne bylo geniální občerstvení pod taktovkou Dejny, Evy a McDonalda. Prostě harmonie. Díky všem, kteří se na nedělní intenzivce podíleli, protože jsem si to vážně moc moc moc užila.

VIDEO k nahlédnutí tady, od teď na Streamu, neb těm bídákům jůtubáckejm se nelíbí, když kradu písničky :D Interpreti by měli být rádi, že je vůbec někdo poslouchá a navíc, si je vybere k doprovodu svého úžasného psího videa na vysoké profesionální úrovni! Styďte se, vy fanatici autorsko právní!
 FOTKY od Dejny a od Péti
 

Náhledy fotografií ze složky Berta intenzivka, Theunka jarní vycházka